7.8.14.

Konačno da i Milan nekog pobedi, Balotelli oduševio golom iz slobodnjaka (VIDEO)

Najmlađi navijači Milana na utakmici sa Chivasom
Izabranici Filippa Inzaghija trijumfovali nad Chivasom posle serije od tri poraza.

Navijači Milana napokon imaju razlog za slavlje i umereni optimizam pošto je njihova ekipa sinoć savladala meksički Chivas sa 3:0 (2:0).

Posle slabog učinka na američkoj turneji ekipa Filippa Inzaghija je pobedila klub iz Guadalajare golovima Nianga, Balotellija i Pazzinija.

Prvo je mladi Francuz u 19. minutu iskoristio smušenost odbrane rivala i uspeo da postigne gol iz kaznenog prostora. Mario Balotelli je u 37. minutu prvo fauliran na oko 22 metara od gola, a onda je majstorski izveo slobodni udarac i zatresao mrežu. Super Mario je barem na nekoliko dana utišao dežurne kritičare. Tačku na pobedu Rossonera je stavio Pazzini u 72. minutu posle centaršuta sa desne strane.

Ipak, ostaje gorak ukus u ustima pošto su Italijani pre ovog meča pretrpeli tri poraza od mnogo merodavnijih protivnika - Liverpoola, Manchester City-ja i Olympiacosa.