18.1.15.

Novi šok u Milanu: Atalanta se gostila na San Siru!

Ekipa iz Bergama izvela perfektan kontranapad u 33. minutu, koji je u pobednički pogodak pretvorio German Denis - 0:1

Novi šok na San Siru. Milan je doživeo još jedan težak udarac na svom terenu, koji bi ozbiljno mogao da ga košata plasmana u evrokupove, posebno Ligu šampiona. Danas je za to bila odgovorna Atalanta, koja je do pobede došla pogtkom Germana Denisa u 33. minutu i do kraja utakmice organizovanom odbranom zaustavila sve pokušaje neubedljivog domaćina da stigne barem do boda - 0:1 (0:1).

Bio je to perfektan kontranapad ekipe iz Bergama, koji je upravo započeo akciju svog tima na sredini terena, onda nakon nekoliko povezanih pasova dobio perfektnu asistenciju od Moraleza i matirao nemoćnog Lopeza.