6.1.15.

Zaza naneo poraz Milanu...

Milan je pobedom protiv Sassuola mogao barem na kratko do 4. mesta u Seriji A, ali se to nije desilo.

Ekipa koju predvodi Filipo Inzaghi imala je svoje prilike na ovom meču, bili su bolji od Sasuola, ali su gosti punih šaka napustili San Siro, bilo je 1:2!

Lepo je krenulo po Milan, Andrea Poli je već u 9. minutu doveo rosonere u vođstvo nakon jedne gužve u šesnaestercu, ali je Sansone neshvaćeno ostao sam na drugom kraju u 28. minutu i bez ikakvih problema savladao Lopeza.

Konačan rezultat postavio je reprezentativac Italije Zaza sa desetak metara nakon asistencije Berardija. Ništa ovde nije mogao golman Lopez.

Mogao je Milan do izjednačenja, ali je Pazzini upropastio dobru šansu, ostalo je 1:2.