4.8.15.

Bayern isprašio Mihine "Rossonere"!

Aktuelni šampion Nemačke savladao je Milan u polufinalu "Audi Kupa" pa ćemo u borbi za trofej gledati okršaj Bayerna i madridskog Reala.

Fudbaleri Bayerna dokazali su u utorak da se u datom momentu nalaze daleko ispred kolega iz Milana koje su preslišali u polufinalu "Audi Kupa" u Minhenu.

Šampion Nemačke slavio je sa 3:0 (1:0) u drugom polufinalnom susretu na "Alijanc Areni" a rezultat najbolje oslikava stanje stvari na terenu i inferiornost Mihajlovićeve ekipe.

Bayern je od prvog do poslednjeg minuta kontrolisao dešavanja na terenu a ubedljiv trijumf izborio je u završnici susreta kada je odbrana Milana pravila početničke greške.

Prvi gol na meču postigao je Bernat u 24. minutu nakon što je njegov udarac izblokiran a Diego Lopez uhvaćen na krivoj nozi. Mario Götze duplirao je prednost Bayerna u 74. minutu, a tačku na trijumf domaćih stavio je Robert Lewandowski pet minuta pre kraja susreta.

Fudbaleri Bayerna u finalu će se sastati sa Real Madridom koji je ranije danas eliminisao Tottenham. U meču za treće mesto sastaće se Milan i Tottenham.