5.8.15.

Mihin Milan ostao i bez trećeg mesta!

Tottenham pobedio 'Rossonere' i osvojio treće mesto na "Audi Kupu".

Nakon poraza od Bayerna iz Minhena u polufinalu ovog turnira pogledajte ovde, fudbaleri Milana su izgubili i meč za treće mesto od Tottenhama rezultatom 2:0.

Golove za 'Pevce' su postigli Nacer Chadli i Thomas Carroll.

Nacer Chadli je postigao prvi gol za svoj tim. Belgijski reprezetativac je sjajnim golom iz daljine savladao golmana Abbiatija.

Za Milan su šanse propustili Alessandro Matri, ali je golman Tottenhama ostao nesavladan. Sa druge strane Lamela je mogao da postigne gol za ekipu iz Londona.

U drugom poluvremenu šansu za gol je imao Carlos Bacca, ali nije uspeo da savlada Huga Llorisa koji je između stativa stao u drugom poluvremenu.

Drugi gol za englesku ekipu postigao je Thomas Carroll na asistenciju danas odličnog Kierana Trippiera, fudbalera koji je ovog leta stigao na 'Vajt Hart Lejn'.

Ovaj poraz mogao bi fudbalerima totenhema da da samopouzdanje pred početak Premijer lige, dok će naš trener morati još malo da sklopi kockice pred početak Serije A.