14.2.16.

Milan ostao u trci za treće mesto!

Nisu impresionirali, ali je arhivirana Genoa...

Milan nije blistao, ali je relativno lako zabeležio pobedu protiv Genoe i primakao se trećem mestu.

Mihajlovića može da raduje sigurna igra njegovog tima, stvari je olakšao gol Bacce već u petom minutu.

Kolumbijac je sačekao loptu na drugoj stativi i matirao Perina.

Nismo gledali jak tempo, Genoa nemoćna, ni domaćin nije imao previše prilika do poluvremena, zadovoljni su bili vođstvom.

U nastavku se čekalo da Mihin tim overi rivala, imao je priliku Romagnoli, a onda je danas sjajni Honda iznenadio udarcem Perina i praktično rešio pitanje pobednika. Trijumf "Rossonera" je mogao da bude ubedljiviji, umesto toga Cerci je u nadoknadi pogodio mrežu kluba iz koga je pre par nedelja stigao u Liguriju, ali do kraja nije bilo dovoljno vremena, ostalo je 2:1.

U Genoi je od 65. minuta igrao naš Lazović.

Milan je šesti, kasni četiri boda za trećeplasiranom Romom, a videćemo kako će se završiti večerašnji duel pretendenata na treću poziciju Fiorentine i Intera.