20.3.16.

Milanu samo bod, treće mesto nemoguća misija! (VIDEO)

Nisu uspeli da iskoriste kiks Fiorentine i sinoćnji remi u Rimu, pa treće mesto deluje nedostižno.

Lazio je odneo bod sa "San Sira". Milan je pokušao sve ne bi li stigao do trijumfa i smanjio prednost trećeplasirane Rome, ali, nisu uspeli, a konačan rezultat smo videli već u 16. minutu.

Naime, posle desetak minuta je Parolo zaledio domaće navijače, pobegao je Antonelliju i glavom matirao Donnarummu.

Odmah posle toga je Candreva šutirao pored gola, a u 16. minutu je Bacca izjednačio. Kolumbijac je iskoristio pas Zapate i savladao Marchettija.

Od tada je domaćin napadao Bonaventura je pogodio prečku, Bacca na početku drugog poluvremena mogao da postigne drugi gol, probali su i Bonaventura i Balotelli koji je ušao 15 minuta pre kraja.

Ali, ponovo je Milan promašivao i nastavio rasprodaju bodova, samo 1:1 i Milan ostaje šesti, imaju 11 bodova manje od Rome, 6 manje od Fiorentine i Intera.