25.4.16.

A MIHA IM NIJE VALJAO Fenjeraš Verona udarila novi šamar Milanu! /VIDEO/

Šok terapija i smena trenera očigledno nije urodila plodom... Milan se raspada. U 35. kolu Serije A “Rossoneri” su poraženi od Verone - 2:1.

Siniša Mihajlović im nije valjao... Verona je zadala novu glavobolju Silviju Berlusconiju. Promena trenera nije donela apsolutno ništa. Neiskusni Brocchi nije doneo Milanu boljitak. Ni dobar početak i gol Meneza u 21. minutu nisu pomogli timu iz “grada mode” da dođe do trijumfa. U drugom poluvremenu Verona je stigla do preokreta. Bivši napadač Milana Pazzini je realizovao jedanaesterac u 72. minutu, a za potpuno šok pobrinuo se Siligardi u petom minutu sudijske nadoknade. Pocepao je Donnarumminu mrežu iz slobodnog udarca i bacio Milan na kolena...

“Rossoneri” za sledeću sezonu moraju da spreme bolne rezove. Ovako više ne ide. Kad ekipa izgubi od poslednjeg tima Serije A, sve je jasno...

Izvor: blic.rs