15.9.17.

Zato su ih doveli: Prvenac Çalhanoğlua - i to kakav! - plus dve asistencije André Silvi za 20 minuta (VIDEO)

Furiozan početak Rossonera u Beču.

Bez sumnje najplemenitiji fudbaler koga Vincenzo Montella! A sada su to mogle da vide i sve neverne Tome među navijačima Milana. Hakan Çalhanoğlu ume sve sa loptom. Na gostovanju kod bečke Austrije u prvom kolu Ligu Evrope trebalo mu je 20 minuta da pokaže, a ujedno i da podigne status André Silve, koji je prvenac turskog reprezentativca u dresu Rossonera nadogradio sa još dva pogotka.

Çalhanoğluov je doduše bio pravo malo remek delo. Želeo je i tada da asistira, ali mu se lopta vratila, pa je iz sve snage raspalio po njoj. U sam rogalj protivničkog gola. Neodbranjivo. Majstorski.

Bio je to samo početak. U narednih 13 minuta još dva prava poteza Çalhanoğlua. Ovaj put asistencije. I obe ka André Silvi, koji je nekako neopravdano pao u senku kada su Rossoneri doveli Nikolu Kalinića. Posle dva komada Shkëndiji, dva i Austriji. Za sad.

Zato su ih i doveli. Sluti na ozbiljan tandem u najavi.

Meč završen rezultatom 5-1 u korist Milana, a golove i najzanimljivije detalje iz meča možete pogledati u narednom video snimku. Uživajte!